Tanie Bilety Lotnicze Kraków – Paryż. Bilety już od 99 PLN
PL

Wylot z:
Kraków, Polska

Lotnisko wylotu:
Kraków Balice (KRK)

Linia Lotnicza:

Ryanair easyJet
FR

Przylot do:
Paryż, Francja

Lotnisko przylotu:
Paryż Beauvais-Tille (BVA), Charles De Gaulle Int. Apt. (CDG)

Z Krakowa do Paryża dotrzemy za pomocą tanich linii lotniczych, jak również sporą ofertę zapewniają linie autokarowe. Tanio, szybko i wygodnie - już od 99.00 PLN. Cena nie zawiera opłaty transakcyjnej.

Z Krakowa do Paryża dotrzemy za pomocą tanich linii lotniczych, jak również sporą ofertę zapewniają linie autokarowe.

Bezpośrednie loty z Krakowa do Paryża. W okresie letnim 2017 wylecimy tanimi liniami Ryanair 3 razy w tygodniu we wtorki, czwartki oraz niedziele. Loty z Krakowa w niedziele o godz 14:30, natomiast przylot na lotnisko w Paryżu (BVA) o godz 16:45, pozostałe dni o godz 07:00-09:15. Loty powrotne także 3 razy w tygodniu we wtorki i czwartki o godzinach 09:40-11:50 oraz w niedziele o godz 17:10-19:20. Tanie bilety lotnicze już od kilkudziesięciu złotych w jedną stronę – już teraz rezerwuj swój tani lot do Paryża. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Promocyjne loty z Krakowa do Paryża na lotnisko Charles de Gaulle udostępnia tani przewoźnik Easyjet. Bezpośrednie loty do Paryża (CDG) w sezonie letnim 2017 odbywają się 7 razy w tygodniu. Wyloty z Krakowa w poniedziałki i środy o godz 15:10, lądowanie w Paryżu o godz 17:25, we wtorki, czwartki i piątki o godz 15:10-17:25 oraz 20:15-22:30, w soboty o godz 15:00-17:15 oraz w niedziele o godz 10:10-12:25 i 20:30-22:45. Zarezerwuj tanie loty z Krakowa do Paryża online lub pod numerami infolinii. Sprawdź promocyjne ceny biletów lotniczych. Alternatywnym połączeniem jest lotnisko w Katowicach położone zaledwie 70km od Krakowa. Z lotniska w Katowicach polecimy tanimi liniami Wizzair, które oferują tanie loty od kilkudziesięciu złotych w jedną stronę.

Bezpośrednie Loty z Krakowa do Paryża - Nasze propozycje
Wylot
Czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio
FR 3699
FR
2017-05-18 08:20 Kraków (KRK)
2017-05-18 10:35 Paryż (BVA)
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Paryż (BVA)
Kraków (KRK)
Propozycja 1
Cena: 166
Wylot
Czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio
U2 3818
U2
2017-05-18 21:15 Kraków (KRK)
2017-05-18 23:30 Paryż (CDG)
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Paryż (CDG)
Kraków (KRK)
Propozycja 2
Cena: 361
Wylot
Czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio
U2 3816
U2
2017-05-18 16:10 Kraków (KRK)
2017-05-18 18:25 Paryż (CDG)
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Paryż (CDG)
Kraków (KRK)
Propozycja 3
Cena: 494
Pozostałe loty do Paryża
Kierunek Data promocji Linia Lotnicza Cena
Poznań - Paryż   od 2017-03-02 do 2017-08-31     109.00
Katowice - Paryż   od 2017-03-07 do 2017-10-01     99.00
Gdańsk - Paryż   od 2017-03-03 do 2017-09-30     109.00
Warszawa - Paryż   od 2017-03-07 do 2017-09-25     79.00
Wrocław - Paryż   od 2017-03-03 do 2017-09-30     99.00
Rezerwacja Telefoniczna
61 626 20 15
Infolinia czynna:
Pon - Sob 9:00 - 20:00
Niedziela 17:00 - 21:00
Kraków
Paryż
Kraków Paryż - © 2016 Kraków – Paryż tanie loty. Bilety lotnicze On-Line